G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz | G.Skill
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-5600S4040A16GX2-RS
- Saadavus: 4
-
464€
G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz | G.Skill
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2571 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Producer | G.Skill |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

